Hakkımızda


1992 yılında kurulan ALTIPARMAK® İnşaat Harita Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, Harita Kadastro Mühendisliğinin teknolojik tüm imkanlarını, çağımızın vazgeçilmez unsuru olan bilgisayar teknolojisi ile buluşturmak, yeryüzünün Sayısal Arazi Modelini feyiz alarak, uygar insan ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yeni yerleşim bölgeleri oluşturma ve bu yerleşim bölgelerinin tüm alt ve üst yapısının tasarımından uygulamasına kadar olan safhaların en başında yer alan Harita ve Kadastro Mühendisliği sektöründe hizmet verme amacını taşımaktadır.

Bu amaçla şirketimiz, donanımını ve kadrosunu daima zengin tutmayı hedeflemiştir. Kuruluşundan bu yana aldığı isime layık olabilmek için daima teknolojik yenilikleri ve mesleki alandaki gelişmeleri takip etmiş ve müşterilerine daima iyi ve kaliteli hizmet verme yarışında kendisi ile rakip olmuştur. Bu amaçla donanımını ve kadrosunu daima zengin tutmayı hedeflemek sureti ile Harita Kadastro Mühendisliği kapsamında bulunan tüm konularda kaliteli ve iyi hizmet üretme amacını taşımaktadır.


Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ve bugünden sonra yapacağımız çalışmalar bu sistemin garantisi olacak, aynı kalitede, doğruluk ve güvenirlikte, daima geçmişin tecrübesini, geleceğin teknolojisini kullanarak ileriyi hedefleyeceğiz.


İşleminiz gerçekleştiriliyor...